Řady nábytku Quadrifoglio

Mega

Základní řada MEGA pro operativní pracoviště nabízí vybavení kancelářských prostor i open space prostorů. Dominantním a také hlavním prvkem celé nábytkové řady jsou důmyslně řešené zaoblené hrany. Tloušťka desek je 25 mm a vybírat můžete ze 4 druhů barev a 5 druhů různých podnoží u pracovních stolů. Ve stejném stylu můžete kancelář doplnit úložnými prostory v podobě pojízdných i fixních kontejnerů, skříní a paravanů.

Řada MEGA svým pojetím koresponduje s dnešními trendy v oblasti ekonomického kancelářského nábytku a splňuje Vaše požadavky a kritéria na maximální funkčnost, odolnost, snadnou údržbu a cenu.


Modello Idea+

Vyšší řada pro operativní pracoviště MODELLO IDEA + vytváří reprezentativní prostory vypovídající o osobitém stylu a myšlení jejich majitelů a jsou příjemným místem pro jejich uživatele a návštěvníky jak kancelářských prostor, tak prostor open space. Tloušťka desek pracovních stolů je 30 mm a nabízí se v 7 barevných variantách a 6 různých podnoží. Ve stejném stylu můžete kancelář doplnit úložnými prostory v podobě pojízdných i fixních kontejnerů, skříní a paravanů.

Řada MODELLO IDEA+ reprezentuje moderní a stylový kancelářský nábytek s širokým sortimentem doplňků a prvků vysoké užité kvality.

X-timework a X-timemanager

Řady X-TIME WORK a X-TIME MANAGER tvoří moderní a elegantní manažerská pracoviště určená především pro dnešní dynamické a mladé manažery a vedoucí pracovníky. Desky pracovních stolů zaujmou zaoblenou hranou a tloušťkou desek 40 mm. Stoly je možné mít u řady X-TIME WORK ve 4 barevných odstínech v kombinace se sklem a 4 typy podnoží a u řady X-TIME WORK jsou na výběr 3 barvy pracovních desek nebo tvrzené sklo s 4 druhy podnoží. Samozřejmostí je doplňující sortiment v podobě pojízdných i fixních kontejnerů a skříní ve stejném barevném provedení.

Řada X-TIME WORK a X-TIME MANAGER zajišťuje vysoký komfort, funkčnost a snadnou ovladatelnost a variabilitu úložných prostor hodících se do všech manažerských kanceláří a pracovišť.Zeta X

Zajímavý design, perfektní zpracování a důraz na detail jsou hlavními rysy exkluzivní řady ZETA-X pro top manažerská pracoviště. Hlavní předností je možnost pracovních desek stolů o tloušťce 40mm v dýze ve 3 barevných variantách nebo tvrzeném skle s 4 variantami podnoží. Ve stejném stylu můžete kancelář doplnit úložnými prostory v podobě pojízdných i fixních kontejnerů a skříní.

Řada ZETA-X dokáže podtrhnout individualitu uživatele. Osobitý design v nejvyšší možné kvalitě provedení bez jakéhokoliv opomenutí funkčnosti odpovídá moderním požadavkům ergonomiky a designu kancelářského nábytku