Produkty

Pracovní stoly

Ideální využití a uspořádání prostoru pomáhá vytvořit místo, které inspiruje k efektivní práci. Pracovní stoly firmy QUADRIFOGLIO umožňují kompletně a účelně zařídit nejen manažerské pracovny, ale také operativní pracoviště a open space. Úžasná flexibilita dovolí snadno přizpůsobovat funkční řešení charakteru práce firmy.

Vybírat můžete z pracovních desek o tloušťce od 25 do 40 mm v různém barevném provedení a materiálech. Nespornou výhodou je i možnost volby podnoží s možností vést kabeláž určitým typem nohy.


Jednací stoly

Jednací a konferenční místnosti bývají zpravidla středem veškerého dění ve většině firem a společností.Zřizují se buď jako samostatné místnosti v provozní návaznosti na kanceláře nebo jsou přímo součástí kancelářského prostoru. Počet, druh, kapacita, prostorové a interiérové uspořádání jednacích prostorů, které nejsou trvalým pracovištěm, jsou závislé na celkové prostorové a provozní koncepci.Proto Vám nabízíme reprezentativní a moderní řešení jednacích stolů s vysokou variabilitou komponentů a provedení.

Tloušťka desek se pohybuje od 25 do 40 mm v různém barevném řešení i materiálech. Průchodky v pracovní desce umožňují svedení kabelových rozvodů pod stolovou desku až k příčce, která spojuje nohy stolu. Ergonomicky tvarované pracovní desky umožňují maximální využití pracovní plochy stolu.


Knihovny

Inovativní systém knihoven firmy QUADRIFOGLIO je modulární systém vhodný pro umístění do kancelářských prostor ke stěně nebo i jako dělící stěna do prostoru. Nabízíme variabilníknihovny různých rozměrů a barevných provedení. Všechny knihovny z naší nabídky mají nadčasový moderní design a bytelnou konstrukci, díky čemuž Vám budou v perfektním stavu sloužit po mnoho let.

Boky a police knihoven jsou z desek o tloušťce 40 mm s 2mm ABS hranou. Vybírat můžete z dvířek plných nebo i prosklených v různých velikostech podle požadovaného umístění. Všechny knihovny jsou možné v barevném provedení, tak, aby ladily se zbylým kancelářským nábytkem firmy QUADRIFOGLIO.

Recepce

Komerční interiéry jako foyer nebo vstupní haly sloužící moderním společnostem musí kromě samotné funkce také respektovat firemní identitu, kulturu a vizuální styl. Do těchto prostor patří takový kancelářský nábytek, který podtrhne charakter vaší firmy a reprezentuje již při vstupu do firmy. Kancelářské recepce firmy QUADRIFOGLIO navazují na tyto aspekty a rozvíjí je do prostorové prezentace Vaší dynamické firmy.

V nabídce recepcí naleznete jak rovné tak obloukové komponenty se stolovými deskami o tloušťce 40 mm. Provedení vrchních desek recepcí se nabízí jak v tvrzeném skle, tak v několika barvách dekoru dřeva ladícím s ostatním kancelářským vybavením společnosti QUADRIFOGLIO.