Doplňkový sortiment

Vzhledem k tomu, že navrhujeme kancelářské prostory na klíč se zajištěním komplexní realizace, nabízíme i širokou škálu doplňkového sortimentu. Nejrozsáhlejší nabídku tvoří kancelářské židle a osvětlení. Nezapomínáme však ani na stínící techniku či zajištění pokládky podlah, design stěn v podobě výmalby nebo návrhu tapet a jiné. Kancelářský nábytek firmy QUADRIFOGLIO doplňují paravany v různém barevném provedení shodujícím se s vybavením kanceláře.

Kancelářské židle

Abyste se Vy i Vaši klienti cítili pohodlně, měli byste kancelářským křeslům a židlím věnovat zvýšenou pozornost. Ať už hledáte jednoduchou kancelářskou židli, manažerská kancelářská křesla nebo designový sedací nábytek do veřejných prostor a konferenční židle, v naší široké nabídce si jistě vyberete. Příjemné prostředí pak v kanceláři navodí designová a funkční kancelářská křesla, která svým neotřelým vzhledem a vysokou užitou kvalitou vytvoří atraktivní prostor, který oceníte nejen Vy, ale především Vaši klienti, kteří se potřebují při důležitých jednáních cítit dobře.

Nabízíme Vám kancelářská křesla a židle od firmy OFFISIT pro kterou máme výhradní zastoupení v České i Slovenské republice a je součástí koncernu QUADRIFOGLIO. Podrobnější informace a ukázky sortimentu naleznete v kategorii kancelářské židle. Dále Vám nabízíme kancelářské a konferenční židle od české firmy LD seating a italské firmy DIEMME.

Osvětlení

Každý prostor, který potřebuje nasvětlit, je svým způsobem specifický a ojedinělý a tak k jeho řešení přistupujeme zcela individuálně. Stropní osvětlení pracovních ploch, kanceláří a zasedacích místností se jeví jako důležitá součást ergonomicky vybavených pracovišť. Je třeba ho navrhnout citlivě, aby byly splněny jak estetické požadavky, tak nároky samostatných uživatelů pracovních ploch. Naše nabídka obsahuje produkty firem LUCENTE a KARBOXX, které v současné době hrají prim na poli kancelářského osvětlení. Dále nabízíme i osvětlení od firmy CALLIGARIS, jehož ukázky můžete shlédnout na webových stránkách naší partnerské firmy ITALIA INTERIER CB s.r.o.