Pracovní stoly a open space

Ideální využití a uspořádání prostoru pomáhá vytvořit místo, které inspiruje k efektivní práci. Pracovní stoly firmy QUADRIFOGLIO umožňují kompletně a účelně zařídit nejen manažerské pracovny, ale také operativní pracoviště a open space. Úžasná flexibilita dovolí snadno přizpůsobovat funkční řešení charakteru práce firmy.

Mega

Základní řada MEGA pro operativní pracoviště nabízí pracovní stoly a open space s tloušťkou desek 25 mm. Vybírat můžete ze 4 druhů barev a 5 druhů různých podnoží u pracovních stolů. Dominantním a také hlavním prvkem celé nábytkové řady jsou důmyslně řešené zaoblené hrany u pracovních desek.

Modello IDEA+

Vyšší řada Modello IDEA+ pro operativní pracoviště nabízí tloušťku desek pracovních stolů 30 mm v 7 barevných variantách a s 6 různými podnožemi.

X-Time Work

U manažerské řady X-Time work desky pracovních stolů zaujmou zaoblenou hranou a tloušťkou desek 40 mm. Stoly je možné mít ve 4 barevných odstínech v kombinace se sklem a 4 typy podnoží.

X-Time Manager

Vyšší manažerská řada X-TIME WORK nabízí pracovní stoly v dýze s výběrem ze 3 barev pracovních desek o tloušťce 40 mm nebo tvrzeného skla s 4 druhy podnoží.

Zeta X

Hlavní předností řady ZETA-X pro top manažerská pracoviště je možnost pracovních desek stolů o tloušťce 40mm v dýze ve 3 barevných variantách nebo tvrzeném skle s 4 variantami podnoží.