Jednací stoly

Jednací a konferenční místnosti bývají zpravidla středem veškerého dění ve většině firem a společností. Zřizují se buď jako samostatné místnosti v provozní návaznosti na kanceláře nebo jsou přímo součástí kancelářského prostoru. Počet, druh, kapacita, prostorové a interiérové uspořádání jednacích prostorů, které nejsou trvalým pracovištěm, jsou závislé na celkové prostorové a provozní koncepci. Proto Vám nabízíme reprezentativní a moderní řešení jednacích stolů s vysokou variabilitou komponentů a provedení.

Mega

Řada MEGA nabízí jednoduché jednací stoly vynikající především skloubením výhodné ceny a kvalitního kancelářského nábytku. Tloušťka desek je 25 mm a vybírat můžete ze 4 druhů barev a 5 druhů různých podnoží u pracovních stolů. Dominantním a také hlavním prvkem celé nábytkové řady jsou důmyslně řešené zaoblené hrany u pracovních desek.

Modello IDEA+

Jednací stoly řady MODELLO IDEA + mají 30mm tlusté desky s ABS hranou. Vybírat můžete ze 7 barevných variací a 4 typů podnoží. Samozřejmostí těchto stolů je pohodlný vývod na kabeláž.

X-Time Work

K řadě X-time work jsou nabízeny především jednoduché reprezentativní jednací stoly s deskou o tloušťce 30mm a dvěma typy podnoží. Dále můžete vybírat z 8 barevných variací a nebo tvrzeného skla. Stoly se hodí jak k menším jednáním tak i do velkých jednací místností.

X-Time Manager

Dýhované stoly jednací stoly řady X-Time manager vhodně doplní Vaši kancelář. Vybírat můžete ze 3 barevných provedeních nebo tvrzeného skla a 3 typů podnoží.

Zeta X